«Соціальна громада» - наближення якісних адміністративних послуг мешканцям територіальної громади

Дата: 26.03.2021 09:57

Фото без опису  З березня 2021 року ЦНАП Рівненської сільської ради почав працювати з програмним комплексом «Соціальна громада».

Даний програмний комплекс дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді, що значно скорочує час прийняття рішення та подачу документів для призначення окремих видів допомог, а у майбутньому і всіх послуг безпосередньо за місцем проживання громадян.

Завдяки «Соціальній громаді» створюється «електронна» справа заявника і за один робочий день файл передається до органів соціального захисту населення. Фахівець самостійно заповнює в електронній формі заяву та декларацію, що дозволяє уникнути помилок при заповненні документів заявником.

За цей час прийнято 48 звернень через програмний комплекс, переваги якого у тому, що ми маємо змогу накопичувати базу даних про мешканців, контролювати кількість і якість надання адміністративних послуг соціального характеру, стан розгляду заявок.