22 Квітня, 2019 р., 12:30
   Голова ради Володимир Крижук видав розпорядження «Про скликання позачергової 43 сесії сільської ради», яка відбудеться у середу, 24 квітня,    о 13.00 год. в будинку культури с.Забужжя.           На розгляд сесії вносяться питання про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік.
18 Березня, 2019 р., 11:01
18 березня 2019 року о 09.30 год. в селі Забужжя в приміщенні сільського Будинку культури відбулися громадські слухання про наміри нового будівництва деревообробного комплексу в селі Забужжя по пров. Ставки, 22, гр. Свінціцького О.В.
07 Березня, 2019 р., 12:17
  Голова ради Володимир Крижук видав розпорядження «Про скликання чергової 42 сесії сільської ради», яка відбудеться 20 березня о 10.00 год. в будинку культури с.Рівне.