Новини
23 Липня, 2024 р., 11:00
21.07.2024 на березі Гущанського озера пройшов черговий турнір з пляжного волейболу на кубок Рівненської сільської ради. Взяти участь з'їхалось п'ятнадцять команд з різних куточків нашого району.
Головною метою заходу є збір коштів на потреби наших земляків ,які боронять Україну та популяризація спорту та здорового способу життя серед молоді та населення в цілому. Усі зустрічі на ігровому полі проходили в дружній атмосфері та при здоровій конкуренції.
Переможцем у грі за головний кубок вкотре стала команда м. Любомль, срібний кубок дістався команді с. Луків, а бронзовий кубок виборола команда "Квадрики" с. Гуща. Ведемо здоровий спосіб життя, займаймося спортом та будьмо здорові! З вірою в Україну та у Збройні Сили!
20 Липня, 2024 р., 10:59
Автомобільний тепловізор нічного бачення "Dark Knight" та квадрокоптер DJI Mavic 3T передали сьогодні для підрозділу прикордонної комендатури швидкого реагування 6 Волинського прикордонного загону, де проходить службу наш земляк із с.Забужжя.
Дякуємо депутатському корпусу за підтримку даної ініціативи! Дякуємо ЗСУ за боротьбу і жертовність! Слава Україні! Підтримуємо й надалі!
11 Липня, 2024 р., 09:46
Від моменту отримання повідомлення з ДПС про нараховані податки
громадяни зобов’язані впродовж шістдесяти днів перерахувати належну суму до
місцевого бюджету, - наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській
області.
26 Червня, 2024 р., 09:34
Про факти зловживань та корупційних проявів з боку працівників системи ДСНС Ви можете повідомляти письмово за адресою: 43020, м. Луцьк, вул. Електроапаратна, 6, по «телефону довіри» Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Волинській області (0332) 777-611, зателефонувати начальнику Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління (067) 811-05-06, або надіслати листа на електронну адресу: [email protected]
24 Червня, 2024 р., 12:34
19 Червня, 2024 р., 13:59
17 Червня, 2024 р., 14:46