Фольклорне свято «Водохреща - 2018»

Дата: 17.01.2018 14:09

Рівненська об’єднана територіальна громада інформує, що у п’ятницю, 19 січня 2018 року,  на березі Гущанського озера традиційно відбудеться фольклорне свято «Водохреща - 2018».

Запрошуємо для участі в нашому святі всіх,  хто хоче почути виступи фольклорних колективів закладів культури територіальної громади та Республіки Польща, а при  бажанні – долучитись до водохресних купань:  представників влади, представників відділу культури та сектору молоді і спорту райдержадміністрації, депутатів різних рівнів, голів ОТГ району, представників засобів масової інформації та всіх жителів громади і району.

В Програмі свята:

9.30-12.00 – змагання команд  із зимової риболовлі  та приготуванні рибацької юшки.

12.00-13.00 – водохресний молебень біля Гущанського озера, розпалювання вогнища.

13.00-13.30 - водохресні купання (нагородження учасників у номінаціях «Наймолодший учасник купання» та «Найстарший учасник купання»).

13.00-14.00 – конкурс колядок та щедрівок «Прийшли до тебе три празники в гості».

14.00-14.30 – нагородження учасників свята в номінаціях «Краща рибальська команда», «Кращий зимовий рибалка», «Краща рибацька юшка».