Березневе чаювання у бібліотеці

Дата: 23.03.2018 15:34

Фото без опису Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартував у бібліотеці-філії села Рівне своєрідним чаюванням. Місцеві школярі-шестикласники разом із класним керівником В.В.Луць прибули в бібліотеку, де провели цікаву годину спілкування. Велась розмова про роль книги в житті людини та улюблених літературних героїв.

Бібліотекар Г.А.Сюмак провела презентацію книги Ірини Порхун «27 причин читати книгу» та підготувала бібліофреш (огляд новинок) «Книжкова мозаїка». Було підбито підсумки конкурсу на кращого читача року «Книгоманія – 2018». Звання кращого читача і заслужену нагороду отримав Артем Білюк, який не тільки цікаво розповів про улюблені книги та продемонстрував гарно оформлений читацький щоденник, а й виніс на суд слухачів свій творчий доробок – легенду про музей «Оберіг» та його мешканців Івана та Теклю. А Діма Нестерчук виступив з ініціативою провести акцію «Подаруй книгу бібліотеці». На закінчення свята його юні учасники не забули взяти книжкові новинки не лише для себе, а й для своїх  батьків.