«Пряма» телефонна лінія з питань влаштування дітей до сімейних форм виховання

Дата: 29.03.2018 16:13

Пряма телефонна лінія з питань  влаштування дітей до сімейних форм виховання

30 березня  2018 року  службою у справах дітей райдержадміністрації проводитиметься   «пряма» телефонна лінія з питань влаштування дітей до сімейних форм виховання.

Метою проведення  «прямої» телефонної лінії  є надання жителям району  консультацій щодо можливості громадян бути усиновлювачами, опікунами /піклувальниками, прийомними батьками, патронатними вихователями, влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування до сімейних форм виховання та стосовно  захисту майнових і житлових прав дітей

За консультаціями

ГРОМАДЯНИ МОЖУТЬ ЗВЕРНУТИСЬ

30 березня   2018 року з 09 до 16 год.

ЗА ТЕЛЕФОНОМ 0 (3377) 2 44 70

З 09.00 до 13.00 год консультації надаватиме начальник служби у справах дітей Сацюк Олеся Павлівна, з 14.00 до 16.00  на Ваші запитання відповідатиме завідувач сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування служби Кисіль Валентина Григорівна.