Нарада

Дата: 15.05.2018 16:33

14 травня відбулась нарада при сільському голові за участю представників відділу освіти райдержадміністрації, керівників освітніх установ громади, в.о. старост та працівників виконавчого апарату ради з порядком денним:

1. Про залишок коштів із субвенції станом на 1 травня 2018 року на харчування, придбання та інші статті видатків.

Інформували: Савош Н.І., начальник відділу освіти Любомльської РДА

Дроздович І.М., головний бухгалтер відділу освіти Любомльської РДА

1. Про організацію роботи таборів відпочинку з денним перебуванням дітей у Рівненському та Гущанському НВК, Полапівській та Забузькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформували: Даниш Н.П., Степанюк Н.О., директори Забузької та Полапівської ЗОШ І-ІІІ ст., Самойліч Л.М., Бакун О.С., директори Гущанського та Рівненського НВК

1. Про перспективи функціонування закладів освіти Рівненської сільської ради.

Інформували:  Крижук В.В., сільський голова, Пасаман О.В., заступник сільського голови, Шрамко Л.В., начальник відділу юридичного забезпечення, діловодства та проектно-інвестиційної діяльності.

1. Про проведення заходів по відзначенню Дня захисту дітей. Інформували: Крижук В.В., сільський голова, Сахар      О.В., головний спеціаліст по справах дітей.
  2. Різне.

В різному обговорили питання про перспективи проведення для молоді  Рівненської ОТГ першості із спортивного орієнтування «Прибузька варта» з елементами військової гри «Джура».