День села Борове

Дата: 04.06.2018 16:05

Вчора, 3 червня, вперше відсвяткували День села Борове «Моє село – душі колиска», ведучою якого була Антоніна Вознюк.

Святкування розпочалося із молебня біля Хреста.

Традиційно, привітав жителів та гостей села зі святом, сільський голова Володимир Крижук, до привітань долучилися й інші почесні гості свята. Наймолодші учасники заходу вручили коровай сільському голові, яким згодом посмакували всі гості.

Святкову атмосферу створили пісенні композиції у виконанні народного вокального колективу «Надія» Рівненського сільського будинку культури комунального закладу «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму».

Чарівний пісенний дарунок «Танго літа» пролунав від дуету у складі Людмили Сандрики та Павла Москалюка, а пісню «Мамина сорочка» виконали Світлана та Тетяна Зелінські.

Подарунками й грамотами від сільської ради було нагороджено дві діамантові пари Коців та Шваліковських, які відзначили 60 років спільного родинного життя. За результатами голосування гостей свята визначили кращу садибу - Євгенії Мелюх. У номінації «Довгожитель села» було нагороджено Серафиму Романюк (97 років), «Найщедріший лелека» - Марію та Юрія Радомських, «Золота пара села» - Наталію та Степана Максимуків та ін.

Святкування продовжилось дискотекою, яку провів Павло Москалюк.