Моя Україна - єдина та вільна

Дата: 23.08.2018 13:58

Фото без описуСьогодні на території Рівненської громади відбулися святкові заходи з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України.

Жителі громади, депутати сільської ради, члени виконкому та працівники виконавчого апарату ради взяли участь в урочистостях, а саме: відбулося підняття Державного Прапора України, відкриття стоматологічного кабінету у ФАПі с. Рівне та святковий концерт «Моя Україна- єдина та вільна».

З вітальним словом виступив сільський голова Володимир Крижук, який щиро привітав присутніх зі святом.

Пісенні вітання лунали у виконанні народного вокального аматорського колективу «Надія» Рівненського СБК, радували своїм співом і юні таланти громади.

Організатором святкового концерту був комунальний заклад «Центр культури, дозвілля, спорту та туризму».

Святкові заходи відбулися й в старостинських округах громади.