Сезон новорічних святкувань стартував!
Дата: 28.12.2018 11:58
Кількість переглядів: 413
Сьогодні у дитячих садочках та школах нашої громади проходять новорічні ранки. Цікава програма, веселі конкурси, позитивний настрій, дружня атмосфера чекає на кожного. Діти із задоволенням граються з казковими героями, співають, танцюють, веселяться. А в кінці свята всі отримають новорічні подарунки, кошти на придбання яких було виділено з бюджету Рівненської сільської ради.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/2ea5013845b04892c777bda34ac51061.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/dccdf1e050ba559399e8dae0c02172ae.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/7c0deaa2631cadaac4d1786b37e00642.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/136a74ee6dfcef1738261d241ef1a947.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/f48e6dff0d228b1db7634a6f1419914a.jpg)
« повернутися