Літературний конкурс «Лідер читання»
Дата: 28.03.2019 16:22
Кількість переглядів: 415
На весняних канікулах щорічно проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. В рамках проведення тижня дитячого читання в усіх бібліотеках КЗ «Центр КДСТ» Рівненської сільської ради відбувся літературний конкурс «Лідер читання» (серед учнів 7 класу).
Вчора, 27 березня, в бібліотеці с. Гуща про свої улюблені книги розповіли семикласники Гущанського ліцею Ярослава Савош та Олег Лащук. Ярославі впала до вподоби книга англійського письменника Льюїса Керрола «Алісині пригоди у дивокраї», а Олег Лащук розповів про мандрівки головних героїв у повісті-казки Надії Гуменюк «Лелеча фортеця».
Олег Лащук був нагородженим заохочувальним призом, а перемогу у літературному конкурсі «Лідер читання» здобула Ярослава Савош і була нагороджена дипломом і призом. Вітаємо!
Для учасників конкурсу і тих, хто прийшов їх підтримати був організований солодкий стіл.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/49897e39acbb7a8b33dbdb46e966d409.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/24509088f6b93bce8249d1f65c3f1939.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/7a502801c22d4d4339c4695c0d167153.jpg)
« повернутися