Долучайтесь до розробки Стратегії розвитку громади!

Дата: 02.05.2019 14:46

Шановні жителі громади! Прошу Вас долучитись до ІІ етапу онлайн-опитування населення  і заповнити анкету на сайті Рівненської ОТГ в розділі «Стратегія розвитку»  та подати пропозиції щодо перспектив розвитку до 1 червня 2019 року.

ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ОНЛАЙН

З метою спрямування ресурсів громади на пріоритетні сфери, які призведуть до поступового розвитку Рівненської сільської ради, посилення можливостей громади на залучення зовнішніх ресурсів (інвестицій, грантів, тощо), сільська рада продовжує роботу над розробкою Стратегії розвитку.

Стратегія розвитку – документально зафіксований проект перспективних напрямів і пріоритетів, цілей, завдань соціально-економічного та культурного розвитку територіальної громади, який визначає  можливий сценарій  цього розвитку на середньострокову (5 років) та довгострокову (20 років) перспективу і систему комплексних заходів, які забезпечують досягнення головної мети та завдань місцевого розвитку на перспективу.

Мета Стратегії розвитку – підвищення добробуту та якості життя членів територіальної громади.

Рівненська сільська рада працює над питаннями соціально-економічного розвитку згідно Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Рівненської сільської  об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки від 02.02.2018 року.

Стратегія розвитку  Рівненської громади розробляється на перспективу до 2025 року.

Ваші пропозиції буде опрацьовано і обговорено на громадських слуханнях в кожному старостинському окрузі. Громадські слухання – найважливіший етап розробки Стратегії  розвитку громади.

З повагою,   сільський голова                                                      Володимир Крижук