Обговорили основні напрямки діяльності Молодіжної ради Рівненської ОТГ

Дата: 17.05.2019 12:50

Фото без опису   Вчора відбулось чергове засідання Молодіжної ради Рівненської ОТГ. На порядку денному були питання щодо включення до складу ради 5 представників молоді громади, обговорення та схвалення логотипу Молодіжної ради та Положення про консультативно-дорадчий орган (Молодіжну раду) і делегування представника – голови Молодіжної ради Станіслава Смолярчука до складу Молодіжної ради при Волинській ОДА.

Члени ради обговорили основні напрямки своєї діяльності та висловили бажання тісно співпрацювати з органами місцевого самоврядування, долучаючись до розробки Стратегії розвитку громади та інших нормативно-правових актів направлених на покращення добробуту населення та розвиток громади. Адже врахування думки молоді під час формування та реалізації молодіжної політики є важливим для жителів громади.

Було узгоджено проект рішення «Про  затвердження складу  молодіжного консультативно-дорадчого органу (Молодіжної ради) при Рівненській сільській раді», який буде внесено на розгляд чергової сесії сільської ради.