Одноразову матеріальну допомогу надано визначеній категорії громадян Рівненської ОТГ

Дата: 22.05.2019 12:42

Фото без опису   Комісія по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян Рівненської ОТГ засідала сьогодні в приміщенні сільської ради. Присутні на засіданні детально вивчили кожен пакет документів, наданий заявником. Було розглянуто 21 заяву, із них:

- 15 заяв про надання одноразової матеріальної допомоги на лікування;

- 4 заяви  про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання;

- 1 заява про надання одноразової матеріальної допомоги призовнику, який іде на строкову службу в ЗСУ;

- 1 заява про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, що опинились в складних життєвих обставинах.

Всі заяви були вирішені позитивно.

Комісія одноголосно підтримала пропозицію про виплату одноразової матеріальної допомоги, загальна сума якої складає 67 000 грн. Розмір  допомоги визначається виходячи з обставин, що склалися та згідно затвердженого Положення.