Фінансова підтримка власникам 2-х і більше корів

Дата: 06.06.2019 16:24

Фото без опису   Із 15 червня 2019 року відділ агропромислового розвитку Любомльської РДА розпочне прийом документів для виплати дотації власникам ОСГ, які утримують 2 і більше корів.  Кошти на виплату дотації виділені Рівненською сільською радою з метою підтримки та розвитку особистих селянських господарств громади.

Програмою підтримки особистих селянських господарств та розвитку АПК у Рівненській сільській раді на 2018-2020 роки (із змінами і доповненнями) для власників ОСГ, які утримують дві  корови передбачено виплату коштів  тільки із сільського бюджету,  на трьох і більше корів – за рахунок співфінансування  із сільського та обласного бюджетів.