Обговорювали питання розробки генеральних планів
Дата: 07.06.2019 16:36
Кількість переглядів: 397
Учора, 6 червня, відбулось обговорення попередніх напрацювань щодо розробки генеральних планів по селах Миловань, Новоугрузьке, Будники та Сокіл Рівненської сільської ради, в якому взяли участь спеціалісти відділу земельних та лісових ресурсів, кадастру та екологічної безпеки, в.о. старост Гущанського та Забузького старостинських округів спільно з представником проектної організації Лесею Гривнак.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332621/145795040d7b0bc7f5e12000f371f434.jpg)
« повернутися