Відбудуться змагання для юних туристів

Дата: 07.06.2019 17:05

Фото без опису   Сьогодні  відбулась нарада при заступникові сільського голови  за участю представників відділу освіти та навчальних закладів громади, працівників КЗ «Центр КДСТ» та в.о. старости с.Гуща  по узгодженню організаційних питань проведення та обговоренню Регламенту ІІ відкритого чемпіонату Рівненської ОТГ зі спортивного туризму «Прибузька ватра», орієнтованого на пропаганду спортивного туризму, спортивного орієнтування та визначення найсильніших  спортсменів.  Захід планується провести 13-14 червня 2019 року на території рекреаційної зони біля Гущанського озера.  Учасники  «Прибузької ватри» - школярі двох вікових категорій: старша- 2003-2005 р.н.; молодша - 2006-2008 р.н.