Туристичні змагання школярів
Дата: 14.06.2019 18:56
Кількість переглядів: 778
Протягом двох днів на мальовничому березі Гущанського озера проводились туристичні змагання «Прибузька ватра» між командами Рівненського, Гущанського, Забузького, Полапівського ліцеїв, Столинсько-Смолярської гімназії та Штунської ЗОШ І-ІІІ ст. На учасників змагань чекала низка конкурсів та турнірів, а також приємне спілкування і незабутні враження.