Передсесійне засідання комісій

Дата: 25.06.2019 17:53

Фото без опису   У ході підготовки до чергової 45 сесії Рівненської сільської ради відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, планування території, будівництва, ЖКГ, сільського господарства, екології та благоустрою. В порядок денний було включено проекти рішень щодо надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, затвердження проектів землеустрою та технічних документації та ін.

Після завершення засідання земельної комісії, до обговорень приступили члени комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестування та міжнародного співробітництва. Присутні розглянули проекти регуляторних актів про встановлення місцевих податків та зборів на 2020 рік на території Рівненської сільської ради, тощо.

Розглянувши проекти рішень порядку денного, депутати надали рекомендації щодо внесення їх на розгляд чергової 45 сесії Рівненської сільської ради, яка відбудеться завтра об 11.00 год. в будинку культури с.Рівне.