Купальські гуляння на Гущанському озері

Дата: 08.07.2019 13:05

Фото без опису   День села Гуща та фольклорне свято «Купальські наспіви» відбулось 7 липня на березі мальовничого Гущанського озера. Святкове дійство розпочалося на світанку із змагань рибалок, де перемогу здобули гості із-за Бугу. Після цього спортивна програма продовжилась бігом з перешкодами на дистанції 5 км, футболом та волейболом.

Офіційна частина розпочалась з вітань сільського голови Володимира Крижука, довіреної особи народного депутата Ігоря Гузя – Андрія Бокоча, в.о. старости Олексія Нестерука, директора КЗ «Центр КДСТ» Павла Москалюка.

Ряд жителів села отримали нагороди у різних номінаціях. В конкурсі «Купальський вінок» переможцями стали представники Гущі, Забужжя, Рівного. У святковій програмі взяли участь народні аматорські колективи «Опалинка» та «Надія», самодіяльні артисти Забузького та Полапівського СБК, клубів сіл Столинські Смоляри та Гороховище.

Таємничою зіркою вечора став вокальний гурт «Нота Нео». Завершилось свято традиційним запаленням купальського вогнища та молодіжною дискотекою.