Зустріч із нардепом

Дата: 10.07.2019 13:46

Фото без опису  Чинний народний депутат і кандидат у депутати Верховної Ради України на позачергових парламентських виборах Ігор Гузь зустрівся сьогодні з жителями Рівненської ОТГ. У своєму виступі нардеп прозвітував про результати роботи у парламенті за п’ять років. Також Ігор Гузь ознайомив присутніх  зі своєю програмою, головні акценти якої зосереджені на розвитку місцевого самоврядування, продовження децентралізації, а також налагодження дієвої співпраці із нашими західними сусідами.

В ході зустрічі було обговорено ряд інших робочих питань. Слід відмітити, що це далеко не перша зустріч Ігоря Володимировича з активом громади.

Депутат наголосив на пріоритетах у своїй діяльності.

«Мій пріоритет є незмінним – це дати можливість молоді займатися спортом, у різний спосіб, починаючи від волейбольних площадок, тенісних столів, закінчуючи такими штучними полями, які вже є у вашій громаді» – зазначив депутат.

Присутні мали змогу задати питання народному обранцю, на що отримали вичерпні відповіді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису