Чергове засідання Молодіжної ради

Дата: 22.07.2019 15:06

Фото без опису   19 липня відбулося чергове засідання активу Молодіжної ради, на якому присутні обговорили ряд питань:

1. Про перспективи створення громадської організації «Молодіжна рада».

Інформував Смолярчук С.В.- голова Молодіжної ради

1. Про обговорення проектів логотипу Рівненської громади.

Інформувала Пасаман О.В. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

1. Про основні аспекти підготовки міні-проєктів.

Інформував   Солом’янюк С.В., проектний менеджер

1. Про залучення членів Молодіжної ради в проведенні опитування жителів громади щодо формування банку (кошика) ідей для розвитку населених пунктів, написання проектів, ухвалення рішень на місцевому рівні.

1. Про пошук ідей щодо розвитку громади на внутрішніх власних ресурсах, «родзинок» території, матеріальної і нематеріальної спадщини, унікальних природних чи історичних особливостей.

1. Про сприяння Молодіжної ради та молоді громади в підготовці Стратегії розвитку Рівненської об’єднаної  територіальної громади на 2020-2027 роки.