Відбулось чергове засідання виконавчого комітету
На засіданні виконавчого комітету Рівненської сільської ради, яке пройшло під головуванням сільського голови Володимира Крижука, члени виконкому заслухали інформацію начальника відділу фінансово-бухгалтерського обліку та звітності Світлани Стець щодо виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2019 року. Про роботу установ і організацій, що розташовані на території сільської ради із зверненнями і заявами громадян за І півріччя 2019 року доповіла спеціаліст Світлана Залевська.
В ході засідання виконкому було розглянуто звіт щодо літнього відпочину та оздоровлення дітей громади. Також присутні заслухали директора КЗ «Центр КДСТ» Павла Москалюка, який ознайомив з планом заходів по підготовці та відзначенні на території Рівненської ОТГ Дня Незалежності України.
Крім того, на розгляд виконкому було внесено ряд інших питань, з яких прийнято відповідні рішення.