Безпека у громаді – один із наших пріоритетів

Дата: 30.07.2019 14:36

Фото без опису  З метою спільної реалізації заходів, спрямованих на протидію правопорушенням, негативним явищам та забезпечення безпеки жителів, Рівненська сільська рада виявила бажання взяти участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади», який передбачає запровадження нового формату співпраці поліції з громадою.

Саме сьогодні представники Національної поліції України, області та району з ознайомчим візитом відвідали нашу громаду. Вони оглянули майбутні кабінети поліцейського, в яких на даний час проводяться ремонті роботи. Обговорили деталі щодо впровадження проєкту на території Рівненської громади та підготовку Меморандуму про співпрацю між головою ОТГ Володимиром Крижуком та керівником ГУНП у Волинській області Петром Шпигою.

Згідно проєкту, поліцейський постійно підтримуватиме постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечуватиме порядок та буде запобігати правопорушенням.