Меморандум підписали, чекаємо поліцейського

Дата: 15.08.2019 15:25

Фото без опису   Після презентації проекту «Поліцейський офіцер громади», яка відбулась учора в м.Луцьк, сільський голова Володимир Крижук підписав меморандум про співпрацю з поліцією.

Впровадження даного проекту на території нашої громади дозволить підвищити рівень правопорядку в населених пунктах, забезпечить комплексний підхід до розв’язання проблем, пов’язаних з питанням безпеки жителів. Адже він передбачає постійну присутність поліцейського на території громади та більш тісну співпрацю з її мешканцями. На даний час проводиться ремонт у кімнатах під службове приміщення для майбутнього поліцейського, які будуть оснащені офісними меблями та технікою, що є однією з вимог даного проекту.