Сесія була досить конструктивною

Дата: 21.08.2019 15:36

Фото без опису     Сьогодні, під головуванням сільського голови Володимира Крижука, відбулось пленарне засідання 46 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання. Вже традиційно, досить дискусійною виявилася сесія. Не зважаючи на те, що у порядку денному було лише одне питання – про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік, робота сесії тривала більше трьох годин. Хоча дане питання було детально опрацьовано попередньо на профільній комісії. Більшість бюджетних запитів, узгоджених комісією, було задоволено, деякі перенесені на розгляд чергової сесії тому, що потребували доопрацювання та додаткових ресурсів.