Замайорів Державний стяг
Дата: 23.08.2019 09:48
Кількість переглядів: 516
Урочисте підняття Державного Прапора України відбулося на території Рівненського ліцею. З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Рівненської сільської ради Наталія Кондратюк, яка побажала здоров’я, добробуту та мирного неба у нашій Україні. Право підняти Державний Прапор було надано вчителю Віталію Оксентюку. Приємно, що незважаючи на ранній час, на свято завітали юні жителі села – майбутнє нашої держави. Працівники культури запросили всіх присутніх на урочистості, які відбудуться у Рівненському будинку культури о 14.00 год.