Урок «Я МАЮ ПРАВО» для учнів Рівненського ліцею

Дата: 06.09.2019 12:18

Фото без опису   Діти повинні знати про свої права та уміти їх відстоювати та захищати. Саме це стало метою візиту працівників Рівненської сільської ради Наталії Кондратюк та Ольги Сахар до Рівненського ліцею.

Спільно з вчителем історії Валентиною Козачук для учнів 8 класу було проведено тематичний урок «Я маю право!» на якому школярам розповіли про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. Для закріплення отриманих знань присутні переглянули відеоролик. А для того, щоб краще засвоїти знання, у пригоді стала карта «Прав дитини», на якій учні сумлінно позначили свої права: на освіту, відпочинок, медичну допомогу, отримання інформації, любов та піклування, безпечне довкілля та безпеку.

Виховання молодого покоління – це невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу.