Робоча зустріч  з питань функціонування  стаціонарного відділення для одиноких громадян

Дата: 27.09.2019 11:30

Фото без опису25 вересня  сільський голова Володимир Крижук провів робочу зустріч  з питань функціонування  стаціонарного відділення для одиноких громадян Любомльського районного територіального центру в приміщенні с. Гуща, яке  перебуває в стадії капітального ремонту. Обговорювались питання забезпечення оптимального температурного  режиму в кімнатах підопічних та якість надання послуг соціальними робітниками, які обслуговують жителів Рівненської громади на дому. З директором Територіального центру Миколою Жучиком  було узгоджено  шляхи  виконання вищевказаних завдань та перспективи подальшої співпраці.