Шановні мешканці Рівненської громади!

Дата: 17.10.2019 17:16

Фото без опису   Наполегливо просимо вас під час прибирання своїх присадибних ділянок та городів утримуватись від розведення вогнищ і спалювання листя, рослинності, сухостою!

Спалювання рослинних відходів та сміття несе за собою небезпеку виникнення масштабних пожеж, що унеможливлює своєчасне гасіння місць самозаймань та виникнення і розповсюдження значної задимленості. Особливо це стосується ділянок, прилеглих до смуг відведення автомобільних доріг загального користування, сільських вулиць, що погіршує умови видимості та призводить до тяжких дорожньо-транспортних пригод.

Загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності з порушенням громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах.