Вітали працівників культури та аматорів сцени Рівненської громади

Дата: 07.11.2019 15:29

Фото без опису  Урочисті заходи до Всесвітнього дня працівників культури та аматорів народного мистецтва відбулись сьогодні у Рівненському сільському будинку культури.

Діячів культури привітав сільський голова Володимир Крижук, який вручив подяки та подарунки ветеранам – працівникам культури за багаторічну сумлінну працю. З найтеплішими словами вітань і найщирішими словами вдячності звернувся до своїх колег очільник культури Павло Москалюк. Приєдналась до привітань і начальник відділу освіти Наталія Даниш.

Завершилося свято чудовими концертними номерами, які підготували освітяни.