Рівненська ОТГ підтримала Всеукраїнську акцію «Поверніть гроші громадам»

Дата: 12.11.2019 12:30

Фото без опису З метою прийняття Звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади, сільський голова Володимир Крижук терміново скликав позачергову сесію, яка відбулась сьогодні. Звернення депутати підтримали одноголосно.

Нагадаємо, 5 листопада, на сайті Верховної Ради України оприлюднили поданий Урядом проєкт Державного бюджету на 2020 рік, яким зменшуються доходи місцевого самоврядування всупереч тому, що протягом останніх років значно збільшені повноваження та сфери відповідальності громад.

Передбачений місцевим бюджетам ресурс не дозволить органам місцевого самоврядування виконувати власні та делеговані повноваження, унеможливить надання послуг громадянам.

Захистимо інтереси громади та її жителів разом!