Робоча зустріч учасників міжнародного проекту

Дата: 26.11.2019 13:23

Фото без опису   В рамках реалізації проекту технічної допомоги «Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області» 25 листопада  в м. Луцьк відбулася робоча зустріч між учасниками проекту з української сторони та представниками головного партнера «Єврорегіон Буг».

На зустрічі було представлено спецзасоби для рятування людей, постраждалих внаслідок ДТП, тощо.

Після обговорення було вирішено внести зміни в бюджет проекту, а саме замість гідравлічних помп та ножиць придбати для кожного учасника проекту електричні багатофункціональні ножиці на літієвих батареях.

Також даним проектом передбачено навчання для добровільних пожежних дружин та придбання спеціалізованих медичних сумок.