Здобутки наших дзюдоїстів!

Дата: 03.12.2019 11:34

Фото без опису  У відкритому Всеукраїнському турнірі пам’яті Волинських майстрів дзюдо серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н.,2009-2010 р.н., який відбувся 1 грудня у місті Луцьк, взяли участь дзюдоїсти із Рівненської ОТГ. За медалі боролися близько 350 учасників змагань з усієї України, наші дзюдоїсти вибороли призові місця, а саме:

Гурко Микола (в/к – 28) – 2 місце

Чоботан Вікторія (в/к – 44 кг) – 3 місце

Гайко Анастасія (в/к – 52 кг) – 3 місце

Тимощук Вікторія (в/к – 52 кг) – 5 місце

Нагадуємо, що у с.Рівне проводяться безкоштовні заняття з дзюдо для дітей громади. Ось саме такі спільні ідеї допомагають нашим юним спортсменам приносити хороші результати.

Успіхів вам у подальших змаганнях!