Стрітенські посиденьки відбулись у Рівному
На стрітенські посиденьки гурт зібрався чималенький,-
Друзі, родичі, сусіди – розважитись, пообідать
У культури дім прийшли, гостинчика принесли.
Рівненчани – щедрі люди, - як ідуть куди, то всюди
Клумачок завжди збирають і сусідів пригощають!
В рамках новоутвореного клубу сімейного дозвілля «Родовід» стрітенські посиденьки «Між нами, сусідами» були проведені в Рівненському будинку культури. На свято запрошувались родини різних вікових категорій, які тісно співпрацювали і продовжують творчу співпрацю із закладом культури, є активними читачами бібліотеки.
Ведучі заходу Ольга Бакун та Галина Сюмак розповіли про історію великого християнського свята, народні звичаї і традиції. Серця присутніх зігрівав вогник громничнної свічки, для діток і внуків на гостинець були свіжовипечені символи весни – жайворонки.
Ностальгію за минулим викликала презентація відеоролика «Летять роки у вирій понад нами», де запрошені впізнавали своїх батьків, дідусів і бабусь та себе в юності. Були спогади, пісні, ігри, конкурси, розваги, у яких активно приймали участь усі без винятку гості свята. Святкового настрою присутнім додавали сільський музика-віртуоз Олександр Нагорнюк, талановита тамада Ольга Бакун, і, звичайно, учасники народного аматорського колективу «Надія» із своїми голосистими піснями.
Слова вдячності за приємні хвилини відпочинку своїми власними поетичними рядками висловила Олена Калітка. У номінації «Найповажніша та найдосвідченіша пара» перемогу здобуло подружжя Ніни та Миколи Єрмаковичів, а номінацію - «Наймужніша та наймудріша пара» отримало подружжя Олексія та Ольги Бакунів.