Спільне засідання постійних комісій

Дата: 19.02.2020 15:22

Фото без опису  Протягом тижня у Рівненській сільській раді проходять засідання постійних профільних комісій. Саме сьогодні до обговорень питань порядку денного  чергової 53-ї сесії  приступили депутати «бюджетної» та «освітньої» комісій.

Депутати обговорили проєкти Програм, розглянули низку відношень щодо виділення коштів на соціально-культурні об’єкти громади та інші, не менш важливі, потреби.

У ході роботи депутати ознайомились з новою редакцією Бюджетного регламенту та заслухали звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за 2019 рік, який представила провідний спеціаліст фінансово-економічного відділу Уляна Мартинюк.

Після довготривалих обговорень до проектів рішень порядку денного були внесені зміни та доповнення.