Небесна сотня білих журавлів
Дата: 06.03.2020 09:49
Кількість переглядів: 570
05 березня у Рівненському будинку культури відбувся виховний захід-реквієм «Небесна сотня білих журавлів», який підготувала і провела з учнями заступник директора з виховної роботи Рівненського ліцею Вознюк Антоніна Миколаївна. Зворушливими були декламації віршів («Дві душі», «Колись я прийду до Києва, сину»), проникливими вокальні твори («Всім героям слава», «Вставай народе», «Хай буде мир на всій землі»). Маленькі «ангели» (учні 1 класу) покружлявши у танку піднесли запалені свічки до стелажів «Небесної сотні», також у заході прозвучали імена тих земляків, які загинули на Донбасі.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв «Небесної сотні».