Рішення 53 сесії Рівненської сільської ради 53/51-53/87

Дата: 28.02.2020 15:20

Назва

53/51

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Каліш О.В.)

53/52

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Ковальчук Л.М.)

53/53

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Мелюх В.Ф.)

53/54

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства (Мелюх Є.М.)

53/55

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  (Сахар О.В.)

53/56

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Лижнік Л.С.)

53/57

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Веремчук Т.А.)

53/58

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянокв натурі  (на місцевості)  (Дячишин І.М.)

53/59

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Федонюк Г.В.)

53/60

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Годун М.М.)

53/61

Про надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Гурко Г.А.)

53/62

Про надання дозволу на розроблення технічної документації

із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  (Романюк К.Й.)

53/63

Про затвердження технічної документації та доповнення до рішення від 27.12.1996 року№ 7/5 Рівненської  сільської ради «Про приватизацію земельних ділянок на території Рівненської  сільської ради» (Коваль М.В.)

53/64

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Ковальчук В.І.)

53/65

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Малдаховська Н.З.)

53/66

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) (Самолюк Н.С.)

53/67

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність (Малдаховський В.С.)

53/68

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Сілік В.О.)

53/69

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Ковальчук О.І.)

53/70

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Чоботан М.М.)

53/71

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Савицький В.П.)

53/72

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Зінюк І.В.)

53/73

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Зінюк О.В.)

53/74

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Зінюк К.І.)

53/75

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Шаран А.С.)

53/76

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Максимук В.М.)

53/77

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Козачук О.В.)

53/78

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Тарасюк М.І.)

53/79

Про надання дозволу на розробку детального плану території (Крошетецька Л.А.)

53/80

Про надання дозволу на розробку технічної документації   (Сахар В.А.)

53/81

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  (Служба автомобільних доріг)

53/82

Про надання дозволу на розробку проекту детального плану території (для  будівництва кварталу громадської забудови по вул. Зарічна  в с. Старовойтове)