Офісні меблі для ЦНАП Рівненської громади

Дата: 16.03.2020 16:56

Фото без опису   Рівненська сільська рада в рамках програми U-LEAD з Європою, що передбачає створення ЦНАП в громаді, отримала меблі.

Надійшли офісні меблі, столи, стільці, шафи, таблиці, вказівники, тощо. Облаштовано архівну кімнату. При створенні в ЦНАП комфортних умов враховувались потреби не лише громадян з інвалідністю, а й молодих матусь -  облаштовано  дитячий куточок,  надійшов навіть стіл для переодягання немовлят.

Наразі очікується поставка технічного обладнання, далі  встановлення програмного забезпечення і вже після цього Центр надання адміністративних послуг буде урочисто відкрито.

Тож незабаром на відвідувачів чекатиме просторий зал, зручні умови та якісні послуги.