Звернення сільського голови щодо протидії коронавірусу

Дата: 20.03.2020 12:46

Фото без описуШановні  жителі Рівненської громади!

Звертаюся до Вас у зв’язку із ситуацією, що виникла через поширення коронавірусу.

Сільською радою напрацьовано заходи, які допоможуть зменшити поширення коронавірусу на території громади. Ви зможете ознайомитися з ними на нашому сайті.

Ми працюємо в штатному режимі та забезпечуємо функції та повноваження місцевого самоврядування. З метою убезпечення населення від можливого ураження, тимчасово скасовано особисті прийоми громадян та обмежено доступу до адміністративних будівель сторонніх осіб. Тому, прошу без нагальної потреби не відвідувати установи органiв мiсцевого самоврядування і державної влади та уникати місця ймовірного скупчення людей!

Громадяни, яким необхідно звернутися до Рівненської сільської ради щодо вирішення певних питань, мають можливість надіслати своє звернення на електронну пошту [email protected], або ж звернутися за тел. 096 750 1632 – сільська рада, 068 971 7553 - ЦНАП.

Прошу не панікувати. Вести себе згідно інструкцій, черпати інформацію з офіційних джерел.

Закликаю – будьте свідомими.  У цей непростий час убезпечте себе, своїх рідних та близьких.

Зараз відстань - це  гарантія безпеки. Тому прошу максимально обмежити відвідування різних установ та закладів.

Впевнений, що швидко настане той час, коли між нами не буде дистанції і ми з новими силами працюватимемо у звичному режимі на розбудову нашої громади. Ще з більшим натхненням та гарним настроєм.

Здоров’я всім!