Запроваджено тимчасові обмеження на пропуск і перебування осіб за лінію прикордонних інженерних споруджень

Дата: 26.03.2020 10:49

Фото без опису   У відповідності до вимог Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на територію України корона вірусу COVID-19» та наказу МВС України від 04.08.2017 № 686 «Про затвердження Порядку в’їзду і перебування в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень, громадян України та інших осіб», а саме: підпункту 6 пункту 3 Розділу ІІІ «У разі проведення карантинних заходів пропуск осіб за лінію прикордонних інженерних споруджень може бути тимчасово обмежено».

3 26 березня 2020 року в межах Любомльського та  Шацького районів запроваджуються тимчасові обмеження на пропуск і перебування осіб за лінією прикордонних інженерних споруджень, за виключенням осіб, які мають у власності земельні ділянки, що розміщені між державним кордоном та лінією прикордонних інженерних споруджень.