Не пали – будь відповідальним!

Дата: 13.04.2020 11:05

Фото без опису  На сьогодні випалювання рослинності та її залишків залишається однією із найбільш актуальних екологічних проблем для довкілля та здоров’я людини. Паління сухостоїв забруднює повітря, а розведені навмання багаття призводять до неконтрольованих масштабних пожеж і значних збитків.  Відтак пожежно-рятувальні підрозділи все частіше залучаються до ліквідації пожеж в екосистемах. На жаль, не оминають ці події і нашу громаду.

Шановні мешканці громади, звертаємось до Вас з проханням  про дотримання правил пожежної безпеки. Відмовтесь від спалювання сміття й рослинних залишків.

Збережімо природу разом! Будьмо відповідальними!