Особливий день для закоханої пари

Дата: 21.04.2020 11:59

Фото без опису  Чи є на світі година щасливіша за ту, коли зустрічаються два серця, щоб усе життя битися поруч, коли дві пісні зливаються в єдину - пісню Великого Кохання.

Закохані та щасливі Віктор Хвас та Оксана Коц, жителі Рівненської громади, сьогодні обмінялись обручками та отримали свій перший спільний документ – свідоцтво про шлюб.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого одруження! Нехай ваші відносини будуть міцними і щирими, хай в сім’ї панує розуміння і щастя, хай спільний шлях буде довгим і щасливим, нехай у вашому домі завжди горить вогонь тепла, затишку і благополуччя!