Пам’ятаймо минуле заради майбутнього

Дата: 08.05.2020 10:09

День пам’яті та примирення Україна відзначає 8 травня разом з багатьма європейськими країнами. Сьогодні ми згадуємо усіх тих, чия військова  відвага, солдатська доблесть і патріотизм навіки стали взірцем для кожного з нас та  прийдешніх поколінь.

У зв’язку із карантином Рівненська громада, як загалом вся Україна, цьогоріч утримається від проведення масових заходів. Покладання квітів будуть малочисельними, а ветеранам напередодні вручено продуктові набори та вітальні листівки.

Книжкові виставки та полички з нагоди Дня пам’яті і примирення та 75-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні оформлені у кожній із п’яти бібліотек Рівненської ОТГ. На виставках розміщені літературні новинки, статті із періодичних видань, краєзнавчі матеріали. По завершені карантину користувачі будуть мати змогу ознайомитись з літературними експозиціями.

Пам’ятаймо тих,  хто віддав і віддає життя за наше сьогодення і майбутнє!

Фото без описуФото без опису