УВАГА! Конкурс дитячих малюнків.

Дата: 26.05.2020 13:54

ВІДДІЛ ОСВІТИ

РІВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. Забужжя

26 травня 2020 року                                                                    № 77

Про проведення міжшкільного заочного

Конкурсу малюнків, приуроченого

Міжнародному дню захисту дітей,

«Мої права»

Відповідно до листа начальника управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА від 14.05.2020 р. №1302/10/2-20 «Щодо проведення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права», відповідно до рішення комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Рівненської сільської ради від 26.05.2020 року «Про проведення заочного конкурсу шкільних малюнків, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей, «Мої права», з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам ЗЗСО:

1.1. Забезпечити участь у проведенні з 26.05.20 до 30.05.20 заочного конкурсу малюнків, приуроченого до Міжнародного дня захисту дітей, «Мої права» (додаток 1).

1.2. Призначити відповідальних за розміщення малюнків на сайтах ЗЗСО.

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завметодкабінетом відділу освіти Самойліч Н.Д.

Начальник                                                                                   Наталія ДАНИШ

Самойліч 0979022471

Про заочний конкурс шкільних малюнків «Мої права»

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Конкурс шкільних малюнків «Мої права», приурочений до Міжнародного дня захисту дітей (далі – Конкурс), проводиться відділом освіти Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області. До участі у Конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області.

1.2. Основна мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати у дітей і підлітків позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

1.3. Учасником Конкурсу може стати кожен учень закладу загальної середньої освіти Рівненської сільської ради віком до 18 років.

1.4. Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

- індивідуальна робота (малюнки);

- колективна робота (малюнки).

2. ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Конкурс здійснюється відділом освіти Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області у online режимі.

3. ПОРЯДОК ПОДАННЯ КОНКУРСНИХ РОБІТ

3.1. На Конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи учнів та колективні роботи. Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою Конкурсу.

3.2. Конкурсні роботи можуть бути виконані в довільній техніці.

3.3. Конкурсна робота (фото) подається із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта (обов’язково зазначити в темі – «Мої права»).

3.4. Кожен учасник може подати не більше 3 конкурсних робіт.

3.5. При поданні конкурсної роботи, конкурсанти зобов’язуються попередньо погодити свою участь із своїми керівниками. Вважається, що конкурсанти та їх представники при направленні конкурсної роботи дають свою згоду на обробку, збір та розповсюдження відповідної інформації, в тому числі персональних даних, погоджуються на безоплатне розповсюдження розміщення конкурсних робіт, зокрема і у мережі Інтернет; ознайомлені з цим Положенням, погоджуються з його умовами та визнають результати Конкурсу.

4. ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ, ВИЗНАЧЕННЯ

ПЕРЕМОЖЦІВ ТА НАГОРОДЖЕННЯ

4.1. Оцінювання конкурсних робіт відбуватиметься у online режимі користувачами інтернет ресурсів.

4.2. Переможцям Конкурсу вручаються грамоти відділу освіти Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області.

4.3. Результати Конкурсу опублікуються в мережі Інтернет.