Хто ж став переможцем конкурсу «Мої права»?

Дата: 01.06.2020 15:21

Фото без опису  З Днем захисту дітей! Дитинство - найпрекрасніша мить нашого життя, - це пора здійснення мрій і сподівань. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє! Хочемо побажати, щоб кожна дитина була здоровою і оточеною турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим.

Формула щасливого дитинства - це дотримання прав «маленьких людей». З нагоди свята  відділом освіти Рівненської сільської ради був проведений міжшкільний заочний Конкурс малюнків, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. У конкурсі взяли участь учні ЗЗСО Рівненської сільської ради. За підсумками голосування найбільшу кількість голосів набрала робота учениці 9 класу Кузьмик Алли Андріївни. Вітаємо з перемогою!

ВІДДІЛ ОСВІТИ

РІВНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

с. Забужжя

01 червня 2020 року                                                                    № 78

Про підсумки проведення

міжшкільного заочного

Конкурсу малюнків, приуроченого

Міжнародному дню захисту дітей,

«Мої права»

На виконання наказу відділу освіти Рівненської сільської ради від 26 травня 2020 р. №77 «Про проведення міжшкільного заочного Конкурсу малюнків, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей, «Мої права», з метою розвитку морально-етичних якостей дітей, формування у дітей і підлітків позитивного образу права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальної підтримки талановитої учнівської молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності з 26.05.20 по 30.05.20 відбувся заочний конкурс малюнків «Мої права».

Конкурс проводився у онлайн режимі, де взяли участь учні Гущанського ліцею (4 роботи), Забузького ліцею (20 робіт), Полапівського ліцею (11 робіт), Рівненського ліцею (12 робіт), Гороховищанської гімназії (4 роботи), Столинсько-Смолярської гімназії (10 робіт). Найвищі оцінки отримали малюнки: Кузьмик Алли, учениці 9 класу Забузького ліцею -111 лайків; Пашинської Анни, учениці 6 класу Рівненського ліцею -105 лайків; Конашук Ангеліни, учениці 5 класу Гущанського ліцею – 60 лайків; Чишій Катерини учениці 6 класу Полапівського ліцею - 53 лайки, Шнур Вероніки, учениці 2 класу Столинсько-Смолярської гімназії - 48 лайків, Міщука Артема, учня 3 класу Гороховищанської гімназії – 39 лайків. На підставі даних результатів

НАКАЗУЮ:

1.Визнати переможцем міжшкільного заочного Конкурсу малюнків, приуроченого Міжнародному дню захисту дітей, «Мої права» ученицю 9 класу Забузького ліцею Кузьмик Аллу Андріївну та нагородити грамотою відділу освіти Рівненської сільської ради.

2.Директорам ЗЗСО оголосити подяки вчителям, які підготували учнів на конкурс малюнків «Мої права».

3. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завметодкабінетом Самойліч Н.Д.

Начальник                                                                              Наталія ДАНИШ