Скриньку здоров’я отримала Рівненська ОТГ

Дата: 15.06.2020 11:05

Фото без опису  Минулого тижня Рівненська громада отримала гуманітарну допомогу для боротьби з коронавірусом від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України».

У травні цього року Рівненська сільська рада подала заявку на участь у благодійному проєкті «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», який в Україні реалізує Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки Програми U-LEAD з Європою.

Громада отримала від фонду благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби.

Рівненська сільська рада висловлює вдячність Міжнародному  благодійному фонду «Карітас України» та Програмі «U-LEAD з Європою» за допомогу. Сподіваємося, що спільними зусиллями ми подолаємо усі труднощі.