Напередодні Дня медичного працівника звучали вітання

Дата: 19.06.2020 16:06

Фото без опису  Рівненська громада щиро вітає з наступаючим Днем медичного працівника всіх представників медичної галузі району, області, України.

Кожен з Вас дарує людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Дякуємо Вам за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям, а у  Ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Рівненська сільська рада долучається до привітань медичних працівників і висловлює щиру вдячність Бонк Галині Іванівні - зав. ФАПами сіл Старовойтове та Сокіл, Пастощук Валентині Іванівні - сестрі медичній Забузької амбулаторії, Клюці Любові Євстахіївні - сестрі медичній Гущанської амбулаторії, Марчук Ользі Григорівні -  сімейному лікарю Любомльської амбулаторії, Петрук Ірині Ростиславівні - головному бухгалтеру КНП ЦПМД Любомльської районної ради, Лись Ірині Володимирівні заступнику генерального директора з економічних питань ТМО Любомльської районної ради.