Комісія розглянула земельні питання
Дата: 25.06.2020 12:35
Кількість переглядів: 638
Ряд земельних питань сьогодні розглянула комісія з питань земельних відносин, планування території, будівництва, ЖКГ, сільського господарства, екології та благоустрою Рівненської сільської ради. Традиційно у порядку денному були питання щодо виділення земельних ділянок для ведення особистого господарювання, надання дозволів на виготовлення та затвердження технічних документацій із землеустрою, тощо.
Усі рекомендації, висловлені під час засідання комісії, будуть враховані.