Дотримуйтесь правил безпеки на воді

Дата: 06.07.2020 11:27

Фото без опису  У спекотну погоду, багато громадян намагаються провести свій відпочинок поблизу водойм. Однак, якщо під час відпочинку нехтувати елементарними правилами безпеки — таке дозвілля може завершитися справжньою трагедією.  Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є недотримання правил поведінки.

Якщо ж на свято Івана Купала Ви все таки вирішили покупатись у водоймі, то перш за все потрібно зробити правильний вибір при пошуку та обладнанні місць купання. Пам’ятайте, що дотримання правил поведінки на воді є запорукою безпеки Вашого життя та життя Ваших близьких.